Odzyskiwanie danych koszty tudzież wykonalności.

Odzyskiwanie danych koszty tudzież wykonalności. post thumbnail image

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida

Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które posiada prosty interfejs graficzny i potrafi odzyskać usunięte pliki. Narzędzie ma również zdolność do obsługi problemów związanych z utratą danych, takich jak czarny ekran lub uszkodzony ekran. W takich przypadkach aplikacja może wyodrębnić usunięte dane z uszkodzonego urządzenia. Posiada również wbudowany silnik odzyskiwania danych, który pomaga w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych lub złamanych urządzeń.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to świetny sposób na odzyskanie danych, gdy telefon ulegnie awarii. Mogłeś stracić swoje dane na różne sposoby, w tym ciężki przedmiot lub płyn uszkadzający telefon. Możesz łatwo naprawić problem za pomocą tego łatwego w użyciu narzędzia. To oprogramowanie jest kompatybilne z większością telefonów z systemem Android i może być używane do przywracania utraconych plików z kart SD i innych nośników pamięci.

Jest łatwy w użyciu i posiada intuicyjny interfejs. Szybko zlokalizuje Twoje dane i przywróci je na Twoje urządzenie. Możesz nawet przywrócić usunięte zdjęcia i filmy. I, można łatwo znaleźć utracone kontakty i SMS-y. Najlepszą częścią jest to, że jest bezpłatny! I możesz go używać tyle razy, ile potrzebujesz.

Oprogramowanie jest kompatybilne z różnymi wersjami systemu Android i posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania utraconych danych. Działa na urządzeniach z systemem Android 2.0 lub nowszym. Możesz również odzyskać pliki z karty SD lub pamięci wewnętrznej. Oprogramowanie przywróci oryginalne pliki, w tym pliki multimedialne i wiadomości e-mail. Obsługuje również odzyskiwanie danych z tabletów i telewizorów z systemem Android.

Recoverit jest łatwy w użyciu i działa na większości urządzeń. Jego funkcje sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób, które potrzebują szybko i łatwo odzyskać usunięte dane. Obsługuje również większość formatów plików, w tym wideo, i daje możliwość podglądu plików przed ich zeskanowaniem.

AirMobiSaver

MobiSaver do odzyskiwania danych Android pozwala przywrócić utracone dane. To narzędzie może odzyskać kontakty, wiadomości, audio, dokumenty i zdjęcia. Pozwala również na podgląd danych, które można odzyskać, a także wybrać typy plików, które chcesz przenieść. Działa również na urządzeniach z systemem Android, nie wymagając dostępu root.

To narzędzie do odzyskiwania danych może odzyskać pliki z prawie każdego urządzenia z systemem Android, w tym te dotknięte przypadkowym usunięciem, rootingiem i problemami z kartą SD. Może nawet odzyskać usunięte kontakty, wiadomości SMS i zdjęcia. Ponadto obsługuje eksport odzyskanych danych w formatach CSV, HTML i VCF.

Użytkownicy systemu Android mogą pobrać aplikację z Google Play Store. Aplikacja jest bezpłatna do pobrania, ale użytkownicy mogą potrzebować włączyć debugowanie USB na swoich urządzeniach, aby z niego korzystać. Aplikacja ma również opcję dostępu do pamięci wewnętrznej i microSD, więc może być niezawodnym rozwiązaniem do odzyskiwania utraconych danych.

EaseUS MobiSaver to kolejne świetne narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych. Pozwala odzyskać kontakty i wiadomości z urządzeń z systemem Android i wyeksportować je na komputer. Po zakończeniu procesu odzyskiwania ważne jest, aby wyłączyć urządzenie z systemem Android. Nie powinieneś również zapisywać żadnych odzyskanych plików z powrotem do urządzenia, dopóki wszystkie utracone dane nie zostaną odzyskane. W przeciwnym razie może skończyć się nadpisaniem odzyskanych danych.

Jak wspomniano wcześniej, MobiSaver dla Androida ma bardzo dobre recenzje i jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Pozwala odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, kontakty i dokumenty. Działa również na Samsungu, LG i innych popularnych smartfonach. Pozwala również na podgląd danych przed ich przywróceniem.

Odzyskiwanie zdjęć DiskDigger

DiskDigger Photo Recovery for Android to aplikacja, która pozwala odzyskać usunięte zdjęcia i filmy. Może odzyskać zdjęcia i filmy z zakorzenionych urządzeń z systemem Android. Aplikacja do działania wymaga uprawnień superużytkownika, co umożliwia jej dostęp do systemu plików urządzenia. Sekcja „Skanowanie w poszukiwaniu plików” aplikacji pozwala na wyszukiwanie plików na urządzeniu. Zrootowani użytkownicy mogą wybrać partycję pamięci masowej do skanowania – pamięć wewnętrzna, pamięć karty SD itp.

DiskDigger Photo Recovery for Android to popularna aplikacja do odzyskiwania zdjęć, która ma ponad 5 milionów pobrań. Jest to doskonały sposób na odzyskanie zdjęć, które zostały usunięte przez odinstalowanie aplikacji lub usunięcie ich z urządzeń z systemem Android. Jest bezpłatny do pobrania i zainstalowania, a także oferuje wiele przydatnych funkcji.

Główną cechą DiskDigger Photo Recovery for Android jest to, że rozpoznaje różne typy plików, w tym zdjęcia i filmy. Aplikacja zapewnia również opcję przesyłania przywróconych zdjęć na serwer w chmurze, co jest przydatne, jeśli potrzebujesz zachować kopię zapasową swoich danych. Dzięki funkcjom głębokiego skanowania i optymalizacji pamięci masowej, DiskDigger Photo Recovery for Android sprawdza się w odzyskiwaniu usuniętych zdjęć.

DiskDigger Photo Recovery for Android wykorzystuje wiele różnych algorytmów odzyskiwania danych. Posiada zaawansowane funkcje przeglądania i daje podgląd odzyskanych zdjęć. Pozwala również na przesyłanie plików i przenoszenie ich między urządzeniem z Androidem a komputerem. Może przywrócić usunięte zdjęcia i filmy bez ograniczeń i nie potrzebuje dostępu root do uruchomienia.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

MiniTool Mobile Recovery do odzyskiwania danych Android to przydatny program, który pozwala użytkownikom przywrócić pliki i dane z telefonów z systemem Android i kart SD, które są podłączone do komputera. Ten program może również odzyskać informacje tekstowe z usuniętych plików. Jest to przydatne dla użytkowników, którzy usunęli plik przez przypadek lub błąd. Oprogramowanie może również odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, które doświadczyło błędu systemu OS lub awarii systemu Android.

MiniTool Mobile Recovery for Android to darmowy program do odzyskiwania danych, który jest w stanie odzyskać do 1GB danych. Dzięki temu programowi możesz odzyskać usunięte lub utracone zdjęcia, filmy, wiadomości, kontakty, a nawet dane aplikacji. Jest również w stanie odzyskać pliki multimedialne z uszkodzonych i uszkodzonych urządzeń z systemem Android.

MiniTool MR jest wyposażony w dwa tryby skanowania – Quick Scan i Deep Scan. Szybkie skanowanie nie jest zbyt dokładne i pozwala tylko przywrócić dane tekstowe, podczas gdy głębokie skanowanie pozwala przywrócić wszystkie dane. Po zeskanowaniu urządzenia możesz wybrać opcję odzyskiwania i skopiować pliki z powrotem.

MiniTool Mobile Recovery for Android jest dostępny w dwóch wersjach, darmowej i pro. Obie wersje odzyskują utracone pliki z wewnętrznej pamięci masowej i karty SD. Działa w systemie Windows 10 (Windows 8.1), Windows 8 i Windows 7 oraz obsługuje wiele urządzeń z systemem Android. Możesz odzyskać do 1GB danych za pomocą darmowej wersji, ale nie obsługuje odzyskiwania z odległych części pamięci wewnętrznej Androida.

iMyFone D-Back

iMyFone D-Back Android data recovery to potężne narzędzie, które może odzyskać pliki z nieprawidłowo działających urządzeń z systemem Android. Może również odzyskać dane z kopii zapasowych lokalnych lub w chmurze. Dzięki temu jest to poręczne narzędzie dla osób, które muszą przywrócić swoje dane z uszkodzonych lub zniszczonych urządzeń.

Posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika i obsługuje ponad 11 różnych typów plików. Użytkownicy mogą przywrócić wiadomości, kontakty, zdjęcia, dokumenty, pliki multimedialne i inne. Program jest również bardzo szybki, pozwalając użytkownikom szybko odzyskać usunięte dane. Posiada również funkcję podglądu, pozwalającą na podgląd plików przed próbą ich przywrócenia.

Aby użyć oprogramowania do odzyskiwania danych D-Back Android, musisz najpierw podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu urządzenia, program poprowadzi Cię do interfejsu odzyskiwania. Stąd możesz wybrać pliki do odzyskania i rozpocząć skanowanie. Jeśli masz usunięte pliki, możesz również użyć oprogramowania do odzyskiwania danych D-Back Android, aby odzyskać pliki z Google Drive.

To oprogramowanie obiecuje odzyskać usunięte pliki szybko i łatwo, nawet bez rootowania telefonu lub tworzenia kopii zapasowej. Działa na większości urządzeń z systemem Android i obsługuje wiele różnych typów plików, w tym audio, wideo i zdjęcia. Może również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej. Może nawet odzyskać dane z uszkodzonych telefonów. Może również odzyskać dane z uszkodzonego telefonu, co jest świetną funkcją dla osób, które nie mogą odzyskać swoich plików.

FonePaw

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz użyć FonePaw Android Data Recovery, aby je odzyskać. To narzędzie jest w stanie odzyskać wiadomości, zdjęcia, filmy, dzienniki połączeń i inne. Obsługuje również różne typy urządzeń z Androidem, a nawet może tworzyć kopie zapasowe danych z Androida.

Program potrafi odzyskać pliki zarówno z pamięci wewnętrznej jak i karty SIM urządzenia. Posiada również możliwość odzyskiwania utraconych kontaktów z karty SIM. Po zakończeniu przez oprogramowanie wykrywania urządzenia z systemem Android, można rozpocząć proces odzyskiwania danych. Oprogramowanie można pobrać na komputer PC lub Mac. Po jego zainstalowaniu możesz uruchomić Głębokie skanowanie, aby odzyskać usunięte pliki i dane z urządzenia. Po zakończeniu odzyskiwania możesz wyeksportować odzyskane pliki do czytelnego formatu.

Chociaż istnieje kilka minusów FonePaw Android Data Recovery, oferuje on bezpłatną wersję próbną na 30 dni. Po tym czasie będziesz musiał kupić zarejestrowaną wersję, aby nadal z niego korzystać. Po zarejestrowaniu oprogramowania, możesz postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby odzyskać utracone dane.

Aby pobrać program, będziesz potrzebował komputera. Będziesz musiał podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Program nie wykrywa niektórych urządzeń i nie skanuje urządzeń zakorzenionych. Nie odzyska również usuniętych plików lub danych z niezakorzenionych urządzeń. Jest jednak kompatybilny z prawie wszystkimi modelami urządzeń z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Powiązane

Wsparcie ITWsparcie IT

Najlepsza obsługa informatyczna firm, Outsourcing IT, obsługa informatyczna firm Firma Obsługa informatyczna firm to bardzo ważny element działalności. Musi być świadczona przez profesjonalistów, ale nie jest to łatwe. Firmy muszą